середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупаційна влада Криму переслідує дружину кримськотатарського політв’язня

Новини окупації , Політика

Окупаційна влада Криму переслідує дружину кримськотатарського політв’язня

views60

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В окупованому Криму переслідують Севіль Омерову, дружину політв’язня Ризи Омерова. Причиною переслідування став вихід жінки на одиночний пікет. Омерова протестувала проти звинувачення її чоловіка у тероризмі.

Про це повідомив сайт громадської організації «Кримська солідарність», посилаючись на заяву громадського захисника Айдера Сулейманова.

«У Джанкойському районному суді відбулося повторне засідання по адміністративній справі дружини кримського татарина Ризи Омерова, засудженого у січні цього року на 13 років позбавлення волі. Суддя Марія Єрмакова визнала Севілю винною і винесла їй попередження в якості запобіжного заходу», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що раніше «суд» не знайшов у справі Омерова складу злочину і закрив адміністративне провадження, проте співробітник окупаційної поліції ініціював новий розгляд справи. В результаті моніторингу соцмереж були знайдені матеріали, що дозволили окупантам заявити про вчинення «правопорушення» жінкою.

Севіль Омерову оголосили винною і винесли попередження. Захист не погодився з вироком і має намір домагатися повного виправдання Омерова.

Правозахисник Сулейманов заявив, що справа політично мотивована і є сигналом від силових структур «мовчати у відповідь на драконівські терміни їх родичів».