субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупаційна влада Криму готує позов трьом громадянам України через «водну блокаду»

Економіка , Новини окупації

Окупаційна влада Криму готує позов трьом громадянам України через «водну блокаду»

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокремлівська окупаційна влада Криму назвала імена трьох громадян України, яким планує пред’явити позов за сприяння в ухвалі рішення щодо закриття Північно-Кримського каналу та «водної блокади» на півострові.

Про це розповів перший заступник голови так званого «парламенту Криму» Юхим Фікс, передає Крим.Реалії з посиланням на російські ЗМІ.

«На цьому етапі позовні вимоги будуть пред’явлені трьом громадянам України. Це Сенченко (Андрій Сенченко – депутат українського парламенту з грудня 2012 по листопад 2014 року, з березня по серпень 2014 року – т.в.о. заступника голови адміністрації президента України), Чубаров (Рефат Чубаров – голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України з 2015 по 2019 рік) та Джемілєв (Мустафа Джемілєв – національний лідер кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради України). Поки готуємо так, тому що є підтвердження їх слів про те, що вони ухвалювали рішення з цих питань», – зазначив Фікс.

Станом на сьогодні, вказані українські громадяни поки ніяк не відреагували на подібні заяви окупаційної влади Криму про підготовку позовів.

Раніше повідомлялось, що окупанти також планують подати проти України позов «через шкоду, заподіяну півострову водною блокадою» після перекриття Північно-Кримського каналу. Про це, у свою чергу, заявив голова так званого «парламенту Криму» Володимир Константинов. За його словами, перш ніж звертатися до міжнародних інстанцій, такі позови будуть направлені в російські суди.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України назвали «смішною» загрозу окупантів судитися за воду.

Водночас моніторингова місія ООН в Україні підкреслила, що з урахуванням окупації Криму Росією «РФ несе повну відповідальність за забезпечення доступу до води жителям Криму».