субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти вимагають знесення церкви ПЦУ в Євпаторії у п’ятиденний термін

Суспільство , Новини окупації

Окупанти вимагають знесення церкви ПЦУ в Євпаторії у п’ятиденний термін

views99

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська окупаційна «влада» вимагає знесення церкви ПЦУ в Євпаторії. Відповідну постанову про знесення протягом 5 днів отримав 23 липня 2020 року Архієпископ Сімферопольський і Кримський ПЦУ Климент від так званої «служби судових приставів Криму». Площа вказаної ділянки, яку окупаційна адміністрація вимагає звільнити, усього 30 квадратних метрів.

Про це повідомляє Бюро судової інформації з посиланням на документ так званого «Управління служби судових приставів по Республіці Крим», який надав архієпископ Климент.  

У постанові сказано, що у випадку невиконання поставлених вимог щодо очільника Кримської єпархії ПЦУ Климента (в миру Павло Кущ) може бути відкрите кримінальне провадження за статтею 315 КК РФ (Невиконання вироку суду, рішення суду або іншого судового акта).

Будівництво невеликого за розміром дерев’яного храму Православної церкви України було розпочато ще до окупації півострова Росією в 2014 році. У листопаді 2019 року окупаційний «Євпаторійський міський суд» ухвалив знести храм.

«Суд» задовольнив позовну заяву «адміністрації Євпаторії» до Громади в ім’я Пречистого образу Божої Матері «Неопалима Купина», Управління Кримської Єпархії Української православної церкви «про звільнення муніципальної земельної ділянки та проведення робіт з демонтажу зведеної будови».

«Зобов’язати в солідарному порядку відповідачів Громаду в ім’я Пречистого образу Божої Матері «Неопалима Купина» і Управління Кримської Єпархії Української православної церкви звільнити муніципальний земельну ділянку загальною площею 30,25 кв. м,… шляхом демонтажу зведеної на ній будівлі, а саме: стрічкового фундаменту і зведеної на ньому будівлі з дерев’яних брусів (зруб) заввишки понад 10 метрів», — йшлося в рішенні «суду».

Рішення було прийняте у відсутність представників православної громади і Кримської єпархії ПЦУ. Але «суд» постановив, що відповідачі не надали доказів, що підтверджують «законне використання земельної ділянки» та «законну підставу для розміщення будівлі».

Нагадаємо, що українська церква у Криму постійно зазнає утисків і переслідувань з боку «влади» Криму.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі