п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти в Криму засудили пенсіонерку на 12 років ув’язнення за «шпигунство»

Новини окупації , Політика

Окупанти в Криму засудили пенсіонерку на 12 років ув’язнення за «шпигунство»

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Суд Севастополя, що контролюється проросійською владою окупованого півострова, виніс протиправний вирок 66-річній громадянці України Галині Довгополій. 

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова у Facebook.

Пенсіонерці, за підозрою у «шпигунстві на користь України», призначили покарання у вигляді 12 років позбавлення волі, та 1 року адміністративного нагляду після закінчення терміну ув’язнення.

«Так званий «Севастопольський міський суд» виніс незаконний вирок громадянці України Галині Довгополій по сфабрикованій кримінальній справі за нібито збір даних для України відносно окремого авіаційного полку Чорноморського флоту РФ» — написала омбудсмен України.

У свою чергу омбудсмен зазначила, що проведення судових засідань проти громадян України в режимі «закритих дверей» без допуску представників ЗМІ практикується такими «судами» систематично та є черговим свідченням фальсифікації кримінальної справи проти української пенсіонерки.

Денисова наголосила, що засуджує протиправні дії та політичні репресії прокремлівської влади на тимчасово окупованій території півострова по цій справі.

Також вона закликала міжнародну спільноту застосувати всі можливі інструменти для посилення тиску на Росію, що дасть змогу звільнити незаконно утримуваних громадян та припинити терор проти українців.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі