субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти посилено готуються до війни

Російська агресія , ООС

Окупанти посилено готуються до війни

views55

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Поки йдуть невдалі переговори на міжнародному рівні про пошук шляхів для врегулювання конфлікту на Донбасі, окупанти готуються до війни.

Бойовики нарощують інтенсивність бойової підготовки артилерійських і розвідувальних підрозділів в зоні ООС. Крім того, вони посилено відпрацьовують проведення практичних стрільб, у тому числі у складних погодних умовах та вночі.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони полковник Олександр Мотузяник.

«За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування нарощує інтенсивність спільних заходів бойової підготовки артилерійських та розвідувальних підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ», – сказав Мотузяник.

За його словами, у пріоритеті зараз проведення практичних стрільб у складних умовах артилерійськими підрозділами російських окупаційних військ. Розвідувальні підрозділи бойовиків зосереджують зусилля на відпрацюванні питань застосування безпілотних літальних апаратів та своєчасній передачі координат виявлених об’єктів для їх вогневого ураження артилерійськими й мінометними розрахунками.

Крім того, окупанти посилюють передову частину військ додатковими розрахунками протитанкових ракетних комплексів.