вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти порадили російським артистам «думати, перш ніж їхати в Україну»

Суспільство , Новини окупації

Окупанти порадили російським артистам «думати, перш ніж їхати в Україну»

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні стало відомо про чергову забору відвідування України людині, яка відвідувала окупований Крим. Йдеться про російського актора та музиканта Петра Мамонова, якого разом з дружиною посадили назад у літак та відправили в зворотному напрямку. На це відреагували в окупованому Росією Криму.

Представниця окупаційної «влади» Криму, депутат Державної Думи, член комітету з питань культури Світлана Савченко заявила, що російським зіркам варто добре задуматися, перш ніж по тій або іншій причині їхати на Україну.

ьНашим діячам культури, перш ніж поїхати на Україну, треба як слід подумати: раді їм там будуть чи ні, як зустрінуть», – заявила вона.

При цьому, за російськими стандартами на кшталт «ми тут ні до чого і хочемо дружити», додала, що вони самі не планують забороняти відвідування Криму або Росії українським артистам, які будуть «піднімати загальний рівень культури» та допоможуть створити «спільний культурний простір», а не розривати його «на хвилі ненависті».

Варто зазначити, що раніше Святошинський районний суд Києва заочно засудив до 14 років позбавлення волі Світлану Савченко. Вона звинувачується у державній зраді, оскільки приймала учать в засіданнях, на яких якої були прийняті «закони», які в подальшому привели до окупації Криму з Росією. Також Савченко голосувала за входження Криму до складу Росії.