середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти підвищують бойову готовність артилерії на Донбасі

Російська агресія , Новини окупації

Окупанти підвищують бойову готовність артилерії на Донбасі

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські терористи продовжують підіймати бойову готовність своєї артилерії на тимчасово окупованій території. На початку лютого на Донбас приїхала спеціальна «комісія» командирів збройних сил Росії, щоб контролювати цей процес.

Про це повідомила речник Міністерства оборони України капітан Юлія Шевченко.

«За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ підвищує бойову готовність артилерії оперативного угруповання російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях», – зазначили в Міноборони.

Згідно з розвідданими, особливу увагу окупанти приділяють матеріально-технічному забезпеченню артилерійських і мінометних груп та їх готовності виконання призначених завдань.

Також у відомстві додали, що паралельно противник здійснює переміщення бронегрупи на заздалегідь підготовлені позиції та проводить маскування своєї військової техніки.

Нагадаємо, що українська сторона СЦКК вже повідомила представників ОБСЄ про всі факти порушення режиму припинення вогню, станом на початок поточного місяця.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі