середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти ОРДЛО не пропускають навіть на поховання

Новини окупації , Події

Окупанти ОРДЛО не пропускають навіть на поховання

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Літня жінка була на мирній території України і зараз перебуває на КПВВ «Новотроїцьке», тому що не може потрапити на похорон єдиного сина, якого не бачила 1,5 роки. Російські окупанти не дозволяють їй перетнути лінію розмежування і потрапити на територію ОРДО. 60-річна жінка записала відео і звернулась до «товарища Пушилина или кто там у вас» з проханням дозволити їй попрощатися.

Про це повідомляється на сепаратистських каналах із додаванням відео.

Зазначається, що 25 липня у жінки помер єдиний 36-річний син Артур Володимирович Ш. Того ж дня 60-річна Тетяна Миколаївна Ш. подала заявку у так званий «штаб» ОРДО для в’їзду. Вранці 26 липня вона приїхала до пункту пропуску з української сторони і пояснила проблему. Українські прикордонники України відмовили жінку перетинати лінію розмежування, оскільки «ДНР» не передавала її в списках, тож далі на «нулі» окупанти її можуть не пропустити. Жінка ризикувала залишитися в «сірій зоні», як інші люди, які вже понад тиждень живуть там через дії окупантів.

Щоб уникнути надзвичайної ситуації і не провокувати обидві сторони, Тетяна не виїхала з України і до сих пір знаходиться на КПВВ «Новотроїцьке». На ніч жінка залишилася в наметі МНС, вона чекає відповідь з так званого «штабу ДНР» на свій запит про проїзд. Вона навіть поінформована про необхідність двотижневої обсервації в лікарні.

Жінка звернулась до «товариша Пушиліна», «влади», «штабу» і «хто там ще є» з проханням увійти в становище і посприяти їй у пропуску 27 липня під час чергового «гуманітарного коридору» на КПВВ «Оленівка».

Навіть сепаратистські канали обурені тим, що відбувається з боку так званої «влади ДНР».

«У свою чергу ми також закликаємо владу звернути увагу на дану ситуацію. Крім того, не секрет, що подібних інцидентів вже було багато і, ймовірно, в майбутньому кількість громадян з поважними причинами для проїзду буде збільшуватися. Проблему роботи КПВВ на лінії розмежування між Україною і «ДНР» необхідно повноцінно вирішувати», – йдеться в повідомленні на одному з місцевих каналів так званої «ДНР».