понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти не пропускають людей в ОРДЛО

Події

Окупанти не пропускають людей в ОРДЛО

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На підконтрольній українській владі території Донбасу діють тимчасові обмеження на перетин лінії розмежування, однак пройти КПВВ можна у разі особливих обставин за наявності рішення командувача Об’єднаних сил. Водночас, російські окупаційні війська взагалі відмовляють у перетині КПВВ українським громадянам, які б обставини в них не були.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.  

Вказується, що окупанти не дозволяють перетинати лінію розмежування навіть у разі наявності особливих обставин. І коли українська сторона пропустила людей, то російські угруповання завернули їх у сіру зону. Тож прикордонникам України довелося забезпечувати їхнє повернення на мирну територію, підконтрольну українському уряду.

«Часом люди, які їдуть на окуповану територію під тиском критичних життєвих обставин, не можуть перетнути лінію розмежування навіть за наявності позитивного рішення командувача Об’єднаних сил. Більш як 20 осіб, яких українські прикордонники за окремими рішеннями пропустили, проросійські бойовики завертали в «сіру зону». Співробітники Держприкордонслужби оперативно забезпечували повернення таких громадян на контрольовану територію», – йдеться в повідомленні.

Через ці обставини прикордонники звернулись до всіх громадян, які планують перетинати лінію розмежування, з проханням врахувати карантинні обмеження та дії представників незаконних збройних формувань.

Держприкордонслужба нагадує, що на Донбасі продовжують діяти тимчасові обмеження на перетин лінії розмежування з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Згідно з рішенням, яке було прийнято урядом України, загальнодержавний карантин продовжено до 22 травня. До окремого розпорядження будуть діяти й обмеження на перетин лінії розмежування. Наразі обмеження вводяться відповідним наказом командувача ОС і лише за його окремим рішенням при вагомих причинах гуманітарного характеру або за критичних життєвих обставин можна перетнути лінію розмежування.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі