понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти «ДНР» зробили обов’язковою процедуру дактилоскопії для отримувачів «паспортів»

Суспільство , Новини окупації

Окупанти «ДНР» зробили обов’язковою процедуру дактилоскопії для отримувачів «паспортів»

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Окупаційна «влада» зобов’язала всіх одержувачів фальшивих «паспортів «ДНР» здати відбитки пальців. Відтепер для отримання паперового «паспорту» потрібно пройти обов’язкову дактилоскопію.

Рішення прийняла так звана «народна рада» 24 вересня.

«Для досягнення цієї мети Закон розширює коло суб’єктів, які підлягають обов’язковій державній дактилоскопічній реєстрації. Сюди входять особи, які подали заяву на отримання паспорта громадянина Донецької Народної Республіки до територіальних органів, організацій, підрозділів органів внутрішніх справ, що здійснюють контрольно-наглядові функції у сфері міграції», – зазначив так званий «голова Комітету Ради народної безпеки і оборони» Віталій Кравець.

Варто зазначити, що сам «паспорт» не є біометричним, тому здача відбитків пальців є єдиним контролем жителів окупованої частини Донецької області. При цьому, без нього вже майже неможливо влаштуватися на роботу, здійснювати будь-які операції чи надавати послуги.

Також варто згадати, що днями ватажок псевдореспубліки Денис Пушилін підписав інший «указ», яким дозволив користуватися паспортом України або РФ з обов’язковою відміткою у ньому «ДНР». Чи будуть здавати відбитки пальців люди, які прийдуть за печаткою, наразі невідомо.

Окупанти називають цю процедуру отримання відбитків пальців громадян «обов’язковою державною дактилоскопічною реєстрацією».

Також варто нагадати, що раніше Головне управління розвідки Міноборони оприлюднило інформацію про нову ініціативу ФСБ РФ в окупованих районах Донбасу. Створення єдиної бази біометричних даних дозволить російським спецслужбам тримати на контролі бойовиків, що входять до складу терористичних угруповань «Л/ДНР» та використовувати базу для ідентифікації осіб, які спробують «несанкціоновано» залишити ОРДЛО.

Нагадаємо. Підконтрольні Росії окупаційні органи «ДНР» почали видавати «республіканські» паспорти у 2016 році. Мешканці ОРДЛО повідомляли про численні факти примусу для отримання цього фальшивого «документа».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі