вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти звинуватили Меджліс в підготовці протестів у Криму

Cіпратов Роман


Крим

Окупанти звинуватили Меджліс в підготовці протестів у Криму

views150

16.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Федеральна служба безпеки Російської Федерації звинуватила Меджліс кримськотатарського народу в підготовці протестів в окупованому Криму за сприяння українських спецслужб.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За їхньою інформацією, у ході розслідування ФСБ нібито встановила зв'язок Меджлісу кримськотатарського народу зі спецслужбами України.

«Крім того, українська розвідка через Меджліс намагалася організувати протести кримських татар у Криму», ‒ йдеться у повідомленні.

Також у спецслужбі країни-агресора заявили, що нібито знають «імена всіх причетних до диверсії, від виконавців до кураторів з української розвідки».

Нагадаємо, в перших числах вересня окупанти в Криму незаконно затримали першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова, а також Асана та Азіза Ахтемових. Їх звинувачують у скоєнні диверсії, що нібито мала місце на газових мережах у Сімферопольському районі Криму.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що до затриманих кримських татар застосували тортури, у тому числі з використанням електроструму.

 

Коментарi (0)