субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти змусили цивільну жительку Донбасу пройти через мінні поля

Наталя


Новини , Російська агресія , Новини окупації , Події

Окупанти змусили цивільну жительку Донбасу пройти через мінні поля

views190

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Бойовики так званої «ДНР» погрозами змусили мирну жительку Донбасу проходити крізь мінні поля на лінії розмежування задля розвідки місць розташування позицій Збройних сил України.

 

Про це повідомив Телеграм-канал «Вільнодумець».

 

За даними каналу, наприкінці лютого 2021 року троє осіб у військовій формі окупантів силоміць змусили мешканку Краматорську Рижкову Оксану Іванівну (1981 р.н.) пішки пройти від смт Гольмівського, що знаходиться біля Горлівки, через лінію розмежування в напрямку с. Зайцеве. Ця територія замінована та ходити по ній небезпечно.

 

Зазначається, що пройшовши лінію розмежування жінка повинна була запам'ятати місця розташування позицій ЗС України та зафіксувати кількість техніки, що знаходиться на ділянці автодороги між Зайцевим і м. Бахмут. Після відмови Рижкової виконувати небезпечне «завдання» сепаратисти пригрозили їй розправою і тюремним ув'язненням.

 

За шпигунство на користь окупантів жінці пообіцяли винагороду. 21 лютого поточного року вона пішки пішла до Зайцевого, де була затримана військовослужбовцями ЗСУ.

 

Враховуючи те, що жінка була безробітною та вела бродячий спосіб життя, в будь-якому випадку, факт залякування, примусу і прямування жінки по замінованій території на військові позиції виглядає не тільки антигуманно, а й нелюдяно.

 

У Телеграм-каналі також наголосили, що жителям окупованих територій слід пам'ятати, що для російських бойовиків, ваше життя нічого не варте. Пам'ятайте, коли ви погоджуєтеся виконувати їх накази, ви самі стаєте співучасниками їх злочинів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі