п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти на Херсонщині знищують все, що пов’язано з Україною та влаштували терор: патріоти чинять опір (фото)

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Новини окупації

Окупанти на Херсонщині знищують все, що пов’язано з Україною та влаштували терор: патріоти чинять опір (фото)

views371

07.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Росіяни за допомогою колаборантів намагаються знищувати на тимчасово окупованих територіях, все, що пов’язано з Україною. Окупанти знімають українську символіку, міняють написи українською на російську. Намагаються взагалі знищувати все, де фігурує Україна.

Росіяни намагаються зачистити окуповану територію Херсонщини від патріотично налаштованих людей. Для цього вони провадять відповідні заходи, які дуже схожі на звичайний терор.       

Окупанти намагаються вивішувати свою символіку, як то прапори РФ або ж «прапори» своїх маріонеток «Л/ДНР».

Ось окупанти демонтують напис «Україна» біля парку Слави в окупованому Херсоні.

 

Все це зустрічає спротив зі сторони патріотично налаштованого населення, яке з ризиком для життя знімає символіку окупантів.

У місті Берислав, Херсонської області невідомі патріоти зняли прапор Росії, який був вивішений окупантами.

Раніше у місті Гола Пристань на Херсонщині були зняті окупаційні прапори, які встигли провести усього декілька годин.

Окупанти значно підвищили рівень тиску на населення Херсонщини, намагаючись виявляти громадян України, які чинять опір окупаційній владі.         

Ось як коментує ситуацію Юрій Соболевський перший заступник голови - керівник виконавчого апарату обласної ради у Херсонській області:

«Продовжує йти нарощування заходів, спрямованих на зачистку області від людей, які загрожують окупаційному режиму. Збільшується кількість блокпостів, мобільні групи орків щодня змінюють локації щодо фільтраційних перевірок населення. Перевіряють документи та обшукують не лише автотранспорт, а й вибірково велосипедистів, перехожих, громадський транспорт. Обшуки та викрадення людей не зупиняються».

Російська пропаганда працює по вже відпрацьованій схемі. Те ж саме можна спостерігати в інших містах України, які були окуповані.

Знімаються пафосі відеоролики про те, як нібито люди дякують за гуманітарну допомогу від окупантів, за ліки та й взагалі за «звільнення».

Ось що пише Юрій Соболевський:

«Нарощують кількість контенту з місцевими жителями, які дякують оркам буквально за все. За "визволення", за гуманізм, за постачання ліків та їжі тощо. (Верх цинізму, як на мене. Вдертися в чужу країну, влаштувати терор, заблокувати роботу місцевої влади та гуманітарних постачань, влаштувати гуманітарну катастрофу, а потім піаритися на подачках)». 

В Херсоні та в області вже почалася підготовка до «побєдобєсія». По суті, крім сакрального для росіян «9 мая», та атрибутів цієї дати: «польових кухонь», «фронтових 100 г», «безсмертного полку» та побілених бордюрів, запропонувати населенню більше нічого.