неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти на Донбасі планують нові провокації для дискредитації ЗСУ

Cіпратов Роман


Новини окупації , ООС

Окупанти на Донбасі планують нові провокації для дискредитації ЗСУ

views148

21.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Окупаційні війська в ОРДЛО планують пошкодити об'єкти цивільної інфраструктури та звинуватити у цьому українських військових.

Про це повідомляє прес-служба Оперативно-тактичного угруповання «Схід».

Як зазначається, внаслідок обстрілів терористів насамперед страждає цивільна інфраструктура регіону. Відрізаючи від води та світла людей, які проживають по обидва боки лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, бойовики звинувачують у скоєних ними злочинах українських військових.

«Так, серед мирних жителів населених пунктів, що знаходяться на тимчасово окупованій території неподалік від лінії зіткнення в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», активно розповсюджується інформація щодо відключення енерго- та водопостачання», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за даними розвідки, наближені до окупаційної влади жителі попереджають своїх знайомих про те, що очікується тривале відключення води та світла. Тобто існує ймовірність того, що незабаром відбудуться чергові провокації із пошкодженням об'єктів інфраструктури, які є важливими для виживання цивільного населення.

Такими діями окупанти хочуть створити чергову картину для пропагандистів та звинуватити у стражданнях цивільного населення Збройні сили України. Цілеспрямовано знищуючи критично важливі вузли енерго- та водопостачання цілого регіону, терористи значно піднімають градус напруги серед мирних жителів, зазначається у повідомленні.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі