понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти готуються до знесення будинку ветерана кримськотатарського руху під Судаком

Андрій Кущенко


Події

Окупанти готуються до знесення будинку ветерана кримськотатарського руху під Судаком

views392

25.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Будинок ветерана кримськотатарського руху Рустема Усеїнова окупанти готуються знести у селі Морське.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група

Правозахисники зазначають, що розгляду апеляції, яка була подана на рішення суду про знесення будинку, ще не було.

«У селі Морському біля будинку ветерана кримськотатарського руху, активіста Рустема Усеїнова зібралася велика кількість силовиків, а також будівельна техніка. Очікується, що найближчим часом його будинок буде знесено згідно з рішенням суду, яке ще не оскаржене в апеляційній інстанції», – йдеться у повідомленні КПГ.

Співробітники поліції на місці події забороняють проводити знімання. Кримськотатарський активіст Усеїнов, який приїхав з медичного закладу, де проходить лікування, виконання судового рішення просив відкласти. Згодом йому викликали швидку через погіршення самопочуття.

Біля громадян, які зібралися, вишиковувалися спецпризначенці, виконавці виламали двері до будинку та провели опис. Крім того, спеціалісти мають намір відключити приміщення від електроенергії.

Рішення «Судацького міського суду», яким визнано ділянку Рустема Усеїнова самовільно зайнятою, набуло чинності на початку серпня. Активіст у тридцятиденний термін мав її звільнити. Через те, що ветеран кримськотатарського руху про це не знав, він подав апеляцію.