п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупаційному «військовому комісару Севастополя» повідомлено про підозру в проведенні незаконних призовних кампаній

Новини , Події , Право

Окупаційному «військовому комісару Севастополя» повідомлено про підозру в проведенні незаконних призовних кампаній

views153

10.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура АР Крим та міста Севастополя повідомила про підозру так званому «військовому комісару міста Севастополь Республіки Крим» у порушенні законів та звичаїв війни.

Про це повідомила прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Підозрюваний до окупації півострова обіймав посаду командира батальйону матеріально-технічного забезпечення берегової охорони ВМС ЗСУ. У 2014 році зрадивши присязі на вірність народу України, перейшов на військову службу до армії держави-окупанта. 

У квітні 2019 року на посаді «військового комісара міста Севастополь Республіки Крим» займався проведенням незаконних призовних кампаній цивільного населення півострова до лав Збройних Сил РФ. За незаконними «указами» вищого керівництва держави-окупанта, підозрюваний розробляв план та організовував проведення 5 призовних кампаній кримчан у відповідному районі.

В прес-службі зазначають, що ці дії є порушенням ст. 51 IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року щодо заборони державі-окупанту примушувати цивільне населення служити в її збройних силах.

З 2015 року держава-окупант та її окупаційна адміністрація провела 12 незаконних призовних кампаній, у ході яких понад 28 тисяч кримчан незаконно призвані до її Збройних Сил. Громадяни України, які не бажають проходити службу в ЗС РФ, зазнають кримінальних переслідувань.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним управлінням СБУ в АР Крим.

 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі