четвер, 24 червня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупаційний «суд» у Донецьку виніс вирок українофобу: подробиці

Олександр Слов'янець


Новини окупації

Окупаційний «суд» у Донецьку виніс вирок українофобу: подробиці

views740

01.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

На тимчасово окупованій частині Донеччини, так званий суд, оголосив вирок відвертому українофобу, громадянину РФ Роману Манекіну. Про це повідомляють відразу декілька джерел з окупованого Донецька.  «Суд» після розслідування угрупування «МГБ»  призначив йому покарання  - 2,5 роки колонії.  

Через секретність справи  розгляд, у так званому суді, відбувався у закритому режимі. Манєкіна звинувачували у співробітництві з агентом українських спецслужб. «МГБ» відвела роль агента спецслужби України, колишньому в’язню «Ізоляції» Станіславу Асєєву.  

Затримання Романа Манєкіна відбулося 25 грудня минулого року.                   

Так зване «МГБ» затримало відомого українофоба Романа Манекіна, звинувативши його у співробітництві з агентом українських спецслужб. 

 

Романа Манекіна затримували раніше. Перший раз це сталося у 2017 році, коли його вважали причетним до організації «державного перевороту» у так званій ДНР. Потім його затримували під час «виборів» у 2018 році, а також у вересні минулого року.  

Всі минулі затримання були пов’язані з публічною критикою окупаційної адміністрації під керівництвом Деніса Пушиліна. 

Манекін постійно критикував одного з керівників окупаційної адміністрації так званої «ДНР» Пушиліна. Він  називав  окупаційну адміністрацію, не інакше, як «МММ». При цьому Манєкін заявляв, що треба перемогти «українських нацистів у самій Україні». 

Коментарi (0)