п’ятниця, 20 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ОГПУ оголосив підозру трьом особам у розкраданні 12 млн грн для будівництва казарм

Події

ОГПУ оголосив підозру трьом особам у розкраданні 12 млн грн для будівництва казарм

views47

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Офіс Генерального прокурора повідомив про підозру керівникам підприємств за розкрадання бюджетних коштів, які були виділені для будівництва казарм для військовослужбовців

Про це повідомляє пресслужба генпрокуратури.  

У повідомленні йдеться, що було повідомлено про підозру трьом керівникам підприємств за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

«За даними слідства, керівники підприємств під час будівництва казарм поліпшеного планування для військовослужбовців, привласнили 12 млн грн бюджетних коштів шляхом завищення обсягів та вартості виконаних робіт, а також підробляли офіційні документи, які стали підставою для перерахування квартирно-експлуатаційними управліннями Збройних Сил України коштів», – написано в повідомленні.

Вказується, що 25 травня в рамках розслідування кримінальних проваджень було проведено 17 одночасних обшуків і тимчасових доступів до речей та документів на території окремих областей. Вилучено документацію та майно, на яке в подальшому буде накладено арешт.

В Офісі генпрокурора нагадали, що загалом за фактами розкрадань бюджетних коштів при виконанні програми з будівництва казарм для військовослужбовців до кримінальної відповідальності вже притягнуто 13 осіб. Збитки становили близько 46 млн грн. Щоб відшкодувати спричинені збитки було накладено арешт на рухоме та нерухоме майно винних осіб, рахунки підприємств, а також заявлено позови.