понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Оголошено нову дату відведення сил від Петрівського: 8 листопада

Російська агресія , ООС

Оголошено нову дату відведення сил від Петрівського: 8 листопада

views65

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Демілітаризація зони біля селища Петрівське може розпочатися 8 листопада. Необхідна умова для цього – дотримання режиму тиші. Таку заяву зробив командувач ООС Володимир Кравченко.

За його словами, відповідного листа вже надано до ОБСЄ: після підготовчого періоду відбудеться фактичне розведення. У листі названа його дата – 8 листопада.

Представники так званої «ДНР» продемонстрували свою готовність до розведення вже в понеділок 4 листопада. Вони випустили білу сигнальну ракету, яка мала позначити початок операції. Але українська сторона в особі Вадима Пристайка нагадала, що протягом минулого тижня не було повноцінного режиму тиші. Кілька днів тому Місія ОБСЄ зафіксувала обстріли на вказаній ділянці. Це стало причиною, з якої розведення сил не розпочалося сьогодні, як це було заплановано.

Пристайко підкреслив, що демілітаризація зони навколо Петрівського означатиме виконання всіх умов для зустрічі так званої «Нормандської четвірки». На неї покладаються значні очікування з урегулювання ситуації на сході країни.

Нагадаємо. Сьогодні Спецпредставник голови ОБСЄ в Україні Мартін Сайдік закликав до продовження процесу розведення сил біла селища Петрівське.

Терористи зробили провокаційну заяву про готовність до розведення сил та засобів.

Українська сторона СЦКК відмовилась відводити війська через обстріли зі сторони сепаратистів, які було зафіксовано СММ ОБСЄ та які порушують Мінські домовленості.

ОБСЄ оприлюднила дані щодо кількості обстрілів за 2 тижня, під час яких постраждало 7 дорослих та 7 дітей мирного населення.