понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Офіційно: МОН назвало коли діти повернуться за парти, зробивши акцент на початкові класи

Суспільство , Освіта

Офіційно: МОН назвало коли діти повернуться за парти, зробивши акцент на початкові класи

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я України вирішили забезпечити очне навчання учнів 1-4 класів після канікул. І розповіли, як будуть навчатися діти 5-11 класів.

Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет своєму телеграм-каналі, повідомляє «Патріот Донбасу».

За його словами, учні перших класів мають повернутися до освітніх закладів вже після канікул. Водночас, 5-11 класи, залежно від епідемічного рівня, навчатимуться у змішаному або дистанційному форматах.

«Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі. Повторення весняного локдауну – найгірший сценарій, якого ніхто сьогодні не хоче допустити… Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде «червона» зона, залишиться на дистанційному. На жаль», – написав Шкарлет.

Станом на сьогодні, 21 жовтня, майже всі українські школи вже визначились, коли розпочинати канікули для дітей. При цьому немає ніякої одностайності, оскільки одні регіони та школи прислухалися до рекомендацій уряду і відпустили школярів з 15 жовтня. А деякі вирішили, що діти вчитимуться до 21 жовтня, як планувалось раніше.

«Так, весну освітяни пережили достойно. Хочу подякувати всім учителям, викладачам та батькам, які до цього долучились і гідно пройшли випробування коронавірусом. Сьогодні зроблено ще більше: багато матеріалів напрацьовано і вчителі більшою мірою готові до роботи дистанційно. Інше питання – потрібно враховувати економічну складову й ті обставини, що дітей непросто залишати вдома без нагляду», – додав він.

Нагадаємо. Уряд рекомендував школам встановити канікули з 15 до 30 жовтня через поширення COVID-19, а у наступний період передбачити можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі