субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Офіс президента Зеленського хоче зробити головним з релігії людину Новинського

Новини , Суспільство

Офіс президента Зеленського хоче зробити головним з релігії людину Новинського

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Офісі президента України виступили з ініціативою призначити на посаду голови департаменту з питань релігії та національностей Мінкульту України Юрія Решетнікова, одного з головних прихильників РПЦ в Україні. Таку інформацію надало видання «Релігійна правда», яка посилається одразу на декілька релігійних джерел.

Анонімні джерела підкреслюють, що усунути з посади чинного керівника департаменту Андрія Юраша та призначити Новинського бажає найближче оточення українського президента Володимира Зеленського.

За їхніми словами, новий кандидат працює на головного зі справ Російської православної церкви в Україні митрополита Антонія та головного мецената цієї церкви – Вадима Новинського.

Варто зазначити, що вищезгаданий митрополит Антоній після благословення Предстоятеля РПЦвУ Онуфрія нагородив Решетнікова орденом преподобного Іова Почаївського. Цей подарунок він вручив йому з нагоди 50-річчя.

Нагадаємо, у 2009-2010 роках Решетніков обіймав посаду голови Державного комітету України з питань національностей та релігії. Також був одним з організаторів приїзду Патріарха Кирила до України. Через рік, у 2011, Решетніков висловлював протест щодо надання автокефалії РПЦ в Україні (тоді ще УПЦ МП).

Згодом, він став одним з головних спікерів серед офіційних та неофіційних медійних підрозділів РПЦ в Україні, та висловлював свою критику діям української влади щодо діяльності РПЦ в Україні. Наприклад, він звертався до НАБУ з метою перевірити роботу Мінкульту щодо РПЦ в Україні (УПЦ МП).

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі