вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Офіс президента запросив у ТКГ представників з Донбасу

Події , Політика

Офіс президента запросив у ТКГ представників з Донбасу

views54

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До роботи політичної групи Тристоронньої контактної групи залучено представників тимчасово окупованих Росією окремих районів Донецької та Луганської областей України. Журналісти, юрист та лікар залучені до переговорів як вихідці з Донбасу українською стороною.

Від Донецької області журналісти Денис Казанський і Сергій Гармаш братимуть участь у засіданнях Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі як представники ОРДО. Представниками від тимчасово окупованої Луганської області стали юрист, керівник Міжнародної громадської організації «Луганське земляцтво» Вадим Горан і лікар Костянтин Лібстер.

Відомо, що вже від сьогодні, 9 червня, Сергій Гармаш і Денис Казанський братимуть участь у роботі ТКГ.

«Мені запропонували увійти до складу української делегації в Мінській ТКГ. Сьогодні вже буду брати участь у роботі політичної підгрупи. Як представник ОРДЛО», – написав Гармаш.

Теж саме написав і Денис Казанський.

«Відсьогодні я беру участь у засіданнях Тристоронньої контактної групи по Донбасу… Мова не про Консультативну раду, яку планували створити раніше і проти якої виступило суспільство. Від ідеї створення такої ради відмовилися, і її не буде», – йдеться в повідомленні.

Обидва журналіста запевняють, що ніякої зради немає і це не Консультативна рада, яку дуже неоднозначно сприйняло українське суспільство.

«Це замість нього. Це дослівне і формальне виконання Мінського Комплексу заходів. Консультації з представниками ОРДЛО закладені в Комплексі заходів і Києву (поки він не відмовився від Мінського алгоритму) все одно доведеться проводити їх, нехай навіть формально», – написав Гармаш.

Казанський також написав, що від Консультативної ради українська сторона відмовилася.