понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Один з осередків пожежі на Луганщині загасили

Події

Один з осередків пожежі на Луганщині загасили

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У селі Смолянинове від пожежі постраждали 59 будинків, з них повністю згоріли 24. Деякі люди переселились жити в сараї, маючи альтернативу.

Пожежу в селі Смолянинове під Сєвєродонецьком повністю ліквідовано. Однак місцеві жителі відмовилися переселятися зі згорілих будинків у виділену будівлю амбулаторії.

Про це повідомив голова сільради Смолянинове Руслан Лисаков у коментарі «РБК-Україна».  

Він повідомив, що всі будинки вже погашено. В самому селі від пожежі постраждали 59 будинків, з них 24 повністю згоріли, 35 – частково.

«На межах населеного пункту пожежа повністю ліквідована. Всі будинки, які горіли погашені. Вже немає ризику, що вогонь може перекинутися, начебто всі його ту ліквідували. А за межами населеного пункту не можу знати, серпанок там поки є», – розповів Лисаков.

Читайте також: Вогонь на Луганщині пішов на інші села, бойовики не підтверджують режим тиші й не дозволяють авіацію

На даний час залишаються люди у лікарні.

«Станом на 16:00 сьогодні, в Новоайдарської лікарні залишається 4 дорослих та 4 дитини. Їх швидка допомога евакуювала в лікарню з димовим отруєнням», – повідомив він.

Вчора під час активної фази пожежі до лікарні були евакуйовані 29 дітей і 12 дорослих. Але після огляду медиків, місцеві жителі роз’їхались додому, або до родичів.

Більшість місцевих жителів відмовилися переселятися в надане для них приміщення амбулаторії й живе у сараях.

«Люди поїхали додому або до родичів. Це не означає, що якщо будинок горів, то всіх евакуювали. Навіть є такі, у кого згорів будинок, а люди залишилися жити в сараї. Сьогодні ми розвозили гуманітарну допомогу і побачили, що багато людей залишилися вдома. Хоча їм пропонували: стоїть амбулаторія на 30 житлових місць повністю з усіма умовами. Це в тому ж населеному пункті, для ночівлі, наприклад. Але ніхто не переселився», – додав він.

Читайте також: ОБСЄ погодила з бойовиками «режим тиші» для тушіння пожежі на Луганщині за допомогою літаків

Нагадаємо. 6 липня на Луганщині почалися масштабні пожежі. В результаті було знищено десятки будинків. Також є загиблі та постраждалі.

Наразі поліція розглядає три версії виникнення пожежі в Луганській області: погодні умови, необережне поводження з вогнем і навмисний підпал.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі