понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Один з двох курсантів помер. Мати другого розповіла, що бачила сина

Події

Один з двох курсантів помер. Мати другого розповіла, що бачила сина

views29

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Раніше про стан здоров’я двох курсантів, що вижили під час падіння літака, повідомляло командування Повітряних Сил ЗСУ. Обидва отримали опіки 90% тіла.

«Один з курсантів знаходиться в стані середньої тяжкості в лікарні Чугуєва. Інший курсант – у вкрай важкому стані, лікарі борються за його життя в одній з харківських лікарень», – йшлося у повідомленні.

Сьогодні, 26 вересня, пресслужба Харківської міськради з посиланням на завідувача опіковим відділенням міської лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. Мещанінова повідомила, що один з курсантів помер. За його життя лікарі боролися до останнього, та опіки були вкрай тяжкими.

Читайте також: Для ідентифікації загиблих у катастрофі АН-26 доведеться проводити ДНК-експертизи

Мама курсанта В’ячеслава Золочівського Ірина, який вижив в авіакатастрофі Ан-26 під Харковом, розповіла про свого сина і його стан. За її словами, вона бачила сина у лікарні.

«Мене пустили, дитину я побачила на хвилинку, він трошки в свідомості, голову підняв… А зараз я піду, поговорю з лікарем, дізнаюся, в якому він стані. Він стрибав з літака, на льоту, висота була вже не та, щоб розкрився парашут. Він стрибав з палаючого літака», – сказала вона.

Крім того, жінка розповіла про те, що було напередодні у коментарі «Україна 24».

«Вчора він подзвонив в 4 дня, каже, у мене польоти з 6 до 9 вечора. Він був щасливий, він чекав цих польотів… Увечері я побачила інформацію про те, що сталася катастрофа, я не знала, що мені робити. Мені було дуже важко…», – розповіла Ірина.

І додала, що це вже не перший політ. А син вчиться на 3-му курсі, на штурмана.

«У цьому році це був вже не перший політ, він уже налітав 5 годин. Для нього це вже серйозно, і він чекав кожної години, кожного польоту… Він говорив спочатку, що техніка не готова, що там щось з гасом… Говорив , як буде все готово, у нас буде політ», – розповіла вона.