вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Один мільйон витратить президентський полк на тулумбаси

Новини

Один мільйон витратить президентський полк на тулумбаси

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президентський полк ЗСУ знов купляє музичні інструменти. Цього разу оголосили тендер на комплект з п’яти мідних литавр (ударні музикальні інструменти) з очікуваною вартістю 1 млн грн.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Йдеться про військову частину А0222 ЗСУ.

«У відкритих електронних торгах (№ UA-2020-10-08-008468-a) на комплект з 5-ти мідних литавр Adams Symphonic Generation II 2PASYIIDH (або еквівалент) взяли участь чотири компанії: ТОВ «ГАБІ ЛАЙТ», що запропонувало литаври Ludwig Grand Symphonic LTG7O5KG за 1 млн грн, Українсько-британське спільне підприємство «Комора» з литаврами, які вказав замовник, за 948 тис. грн, ФОП Крайник А.І. з тим ж литаврами за 947,9 тис. грн та ТОВ «Юритмікс» з литаврами Bergerault Grant Symphonique за 899 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 26 жовтня проходили торги, а вже 30 жовтні було визнано переможцем ТОВ «Юритмікс» – воно подало пропозицію із найменшою ціною.

Оприлюднено повідомлення про намір укласти договір.

Нагадаємо. Минулого року у вересні Окремий полк Президента України імені гетьмана Богдана Хмельницького Збройних Сил України, придбав в Українсько-британського спільного підприємствв «Комора» музичних інструментів на 6 мільйонів гривень. Зокрема барабани, труби, тромбони, валторни, фаготи флейти, саксофони та інші.