субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Один дзвінок Зеленського – і Міноборони погодилося купити причали у заводу Паллада

Економіка , Політика

Один дзвінок Зеленського – і Міноборони погодилося купити причали у заводу Паллада

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський заявив, що держпідприємства повинні мати держану підтримку та замовлення. Він зателефонував заступнику міністра і доручив Міноборони замовити три причали у держзаводу «Палада» ДК «Укроборонпром».

Про це Зеленський заявив у Херсоні під час відвідання державного заводу «Палада», передає Офіс президента.  

Зазначається, що генеральний директор підприємства Валерій Маломан і колектив заводу під час спілкування із Зеленським акцентували його увагу на тому, що попри те, що підприємство державне, воно майже не має держзамовлень і самостійно шукає покупців продукції.

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський зазначив, що необхідно змінювати чинну практику.

«Все, що дасть змогу підтримати підприємства та забезпечити роботою людей, – ми підтримуємо», – заявив Зеленський.

Президент поспілкувався телефоном із заступником міністра оборони Олександром Миронюком з приводу забезпечення заводу замовленнями. Було погоджено, що до кінця місяця «Палада» підготує пакет документів для оформлення замовлення трьох причалів, і вже у вересні контракт буде підписано.

Крім того, працівники підняли питання освіти та зауважили брак фахівців для таких заводів, як «Палада», та організацію їхньої професійної освіти чи створення відповідної програми підготовки.

«Ми знаємо про цю проблему й готуємо програму покращення професійно-технічної освіти. Це надзвичайно важлива для нас галузь, яка допоможе Україні стати конкурентоспроможною», – відповів Володимир Зеленський.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі