середа, 26 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Одну з вулиць Сімферополя назвуть на честь Захарченка – вважають його «історичною особистістю минулого та сьогодення»

Новини , Суспільство , Новини окупації

Одну з вулиць Сімферополя назвуть на честь Захарченка – вважають його «історичною особистістю минулого та сьогодення»

views38

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В анексованому Росією Криму російська «влада» взялася за перейменування вулиць, які хочуть назвати на честь історичних особистостей минулого і сьогодення.

Про це повідомила пресслужба Російської «громади» українського Криму.

Зокрема, журналістам повідомили, що в Сімферополі можуть з’явитися вулиці названі на честь: першого «голови «ДНР» Олександра Захарченка, екс-мера Москви Юрія Лужкова, представника Росії в ООН Віталія Чуркіна та інших «значущих діячів вітчизняної історії».

Таку ініціативу висунув так званий «член Ради Федерації» від Криму Сергій Цеков, а «чиновники» підтримали.

Для вже померлого ватажка бойовиків проросійського угрупування «ДНР» обрали вулицю в одному з нових мікрорайонів Сімферополя. Саме її вирішили назвати ім’ям Олександра Захарченка, який загинув у кафе «Сепар» через потужний вибух.

«Однією з вулиць нового житлового кварталу в Сімферополі присвоять ім’я першого «голови «Донецької народної республіки» Олександра Володимировича Захарченка. Таке рішення прийнято в середу, 15 січня, на засіданні комісії з присвоєння, зміни та анулювання найменувань елементів вулично-дорожньої мережі та планувальної структури в муніципальній освіті міський округ Сімферополь Республіки Крим», – сказав Козенко.

І додав, що ніколи не забуде бойовика, якого вважає «справжнім героєм».

«Ця людина назавжди залишиться в нашій пам’яті і наших серцях справжнім героєм і патріотом», підкреслив Козенко.

Нагадаємо. Ватажок терористичного угруповання «ДНР», підконтрольне російській владі та існуюче виключно за її підтримки, загинув як справжній сепаратист у кафе «Сепар» від потужного вибуху в центрі Донецька.