субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ОБСЄ звернулось до України із закликом знайти рішення для розблокування рахунків «Суспільного»

Новини

ОБСЄ звернулось до України із закликом знайти рішення для розблокування рахунків «Суспільного»

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликав українську владу терміново знайти ефективне рішення, щоб можна було розблокувати рахунки Національної суспільної телерадіокомпанії і зробити її самодостатньою.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Він наголосив на важливості мовника і на необхідності гарантій позбавлення від тягаря.

«Особливо важливо гарантувати, що суспільний мовник, створений у 2014 році, не несе такого тягаря від свого попередника, що негативно впливає на його місію і розвиток сьогодні», – заявив представник ОБСЄ.

Він також наголосив на «незамінний ролі «Суспільного» у забезпеченні програм, що становлять суспільний інтерес, і підвищенні професіоналізму ЗМІ, і таким чином сприянні різноманітності та плюралізму».

«Це можливо лише тоді, коли держава забезпечує і поважає його незалежність і самодостатність», – заявив Дезір.

Нагадаємо. Пресслужба «Суспільного» повідомила, що постановами Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України від 18 і 20 лютого було накладено арешт на кошти, наявні на рахунках «UA «Суспільне».

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський назвав неприпустимим можливе відключення «Суспільного» та заявив, що мовнику допоможуть негайно розрахуватися з боргами.