середа, 20 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ОБСЄ зафіксувала велику кількість важкого озброєння на полігонах окупантів

Війна

ОБСЄ зафіксувала велику кількість важкого озброєння на полігонах окупантів

views1573

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала велику кількість танків та артилерійських засобів ураження на тимчасово окупованих територіях Луганщини. Техніка була розміщена за межами виділених місць зберігання озброєння.

Про це повідомляє прес-служба Об’єднаних сил, посилаючись на звіт СММ ОБСЄ № 74/2021.

Як повідомляється, збройні формування Російської Федерації продовжують проводити навчання із залученням озброєння та військової техніки. 27 березня БПЛА Місії зафіксував понад сорок танків на полігонах окупантів. Танки були розміщені з порушенням виділених місць зберігання озброєння. Також за допомогою повітряного спостереження було виявлено 15 самохідних та 12 причіпних артилерійських засобів ураження на полігоні поблизу Бугаївки.

Відзначається, що терористи перешкоджають роботі патрулів Місії.

«Перешкоджання роботі СММ ОБСЄ з боку російських найманців набуло систематичного характеру, метою яких є затримки та недопуски патрулів до місць або об’єктів, на яких готуються та проводяться різноманітні порушення та підготовка провокацій», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що патрулі Місії продовжують фіксувати велику кількість протитанкових мін, які належать збройним формуванням Російської Федерації, на непідконтрольній Урядові території.

Коментарi (2)

гость (4 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

Галина (6 місяців тому)

За все, що відбувається на Донбасі, потрібно спитати - найперше - всіх мерів міст, голів обласних адміністрацій, депутатів ВР, що ведуть ці області, міста, і які пропустили ворога на свої території ! Це вони є винуватцями війни в Україні, бо зрадили Україну і здали территорії областей ворогу ! Це їх потрібно судити, без суда і слідства, за зрадництво України, щоб іншим не було повадно пускати ворога на українські землі!