четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ОБСЄ зафіксувала велику кількість важкого озброєння на полігонах окупантів

Російська агресія

ОБСЄ зафіксувала велику кількість важкого озброєння на полігонах окупантів

views2050

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала велику кількість танків та артилерійських засобів ураження на тимчасово окупованих територіях Луганщини. Техніка була розміщена за межами виділених місць зберігання озброєння.

Про це повідомляє прес-служба Об’єднаних сил, посилаючись на звіт СММ ОБСЄ № 74/2021.

Як повідомляється, збройні формування Російської Федерації продовжують проводити навчання із залученням озброєння та військової техніки. 27 березня БПЛА Місії зафіксував понад сорок танків на полігонах окупантів. Танки були розміщені з порушенням виділених місць зберігання озброєння. Також за допомогою повітряного спостереження було виявлено 15 самохідних та 12 причіпних артилерійських засобів ураження на полігоні поблизу Бугаївки.

Відзначається, що терористи перешкоджають роботі патрулів Місії.

«Перешкоджання роботі СММ ОБСЄ з боку російських найманців набуло систематичного характеру, метою яких є затримки та недопуски патрулів до місць або об’єктів, на яких готуються та проводяться різноманітні порушення та підготовка провокацій», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що патрулі Місії продовжують фіксувати велику кількість протитанкових мін, які належать збройним формуванням Російської Федерації, на непідконтрольній Урядові території.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі