неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ОБСЄ зафіксувала 251 випадок порушення «тиші»

Російська агресія , ООС

ОБСЄ зафіксувала 251 випадок порушення «тиші»

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З початку дії режиму припинення вогню 27 липня до 19.30 5 серпня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 251 випадок порушення «тиші».

Про це повідомляється на сайті ОБСЄ від 6 серпня  

Зазначається, що безпілотник місії у вечірні години помітив 3 вантажівки та мікроавтобус, які їхали по грунтовій дорозі в районі, що не контролюється урядом. Зазначається, що вони були у Донецькій області поблизу кордону з Російською Федерацією, де немає переходу кордону.

Місія продовжувала моніторинг районів розведення поблизу Станиці Луганської, Золотого та Петрівського і у двох останніх БПЛ СММ спостерігав людей у ​​вечірні та нічні години.

СММ контролювала дотримання локалізованих припинень вогню для забезпечення ремонту, обслуговування та експлуатації критичної цивільної інфраструктури.

Крім того, місія відвідала чотири прикордонних пункти пропуску у непідконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей.

Продовжувала СММ слідкувати і за ситуацією з цивільними особами на тлі спалаху COVID-19, в тому числі на пункті пропуску в Луганській області.

Свободу пересування місії продовжували обмежувати, в тому числі, поблизу Корсуня та Кремінця, а також на прикордонному пункті пропуску поблизу Ізварине на непідконтрольній території.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі