середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ОБСЄ підтвердили завершення розведення сил та засобів ЗСУ та «ЛНР»

Російська агресія , ООС

ОБСЄ підтвердили завершення розведення сил та засобів ЗСУ та «ЛНР»

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники моніторингової місії ОБСЄ підтвердили, що ЗСУ відвели війська і техніку від передової в Золотому Луганської області. Про це повідомив глава прес-центру штабу ООС Андрій Агєєв у коментарі УНН.

«Українська сторона через об’єднаний оперативний штаб повідомляє МЗС України, яке доповідає ОБСЄ про те, що ми завершили розведення сил та засобів у Золотому. Наступна частина – це верифікація – відстеження, перевірка під наглядом спеціальної місії ОБСЄ доповіді про відведення. Вони за допомогою безпілотних літальних апаратів перевіряють дзеркально: і наші, і сили противника. Чи насправді вони відведені, це сьогодні на четвертий день», – розповів він.

Представники СММ ОБСЄ провели моніторинг ситуації за допомогою безпілотних літальних апаратів по периметру розведення військових і озброєнь. Виходячи з даних, отриманих з БПЛА, члени міжнародної організації підтвердили, що на даний момент територія звільнена від особистих складів підрозділів ЗСУ та «ЛНР».

Агєєв також додав, що наступні 30 днів представники української сторони будуть займатися демонтажем позицій і споруд, де базувалися військові ЗСУ в Золотому. Військові «Луганській Народної Республіки» так само будуть розбирати укріплення позиції на лінії зіткнень, а також почнуть роботи з розмінування ділянки розведення сил.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі