четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Обшуки у адвокатів, які захищають кримськотатарських активістів в Росії

За кордоном , Новини

Обшуки у адвокатів, які захищають кримськотатарських активістів в Росії

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Москві Федеральна служба безпеки РФ здійснила обшук в офісі «Правової ініціативи» — проєкту із захисту прав людини. Про це повідомляє речниця «Правової ініціативи» Ксенія Бабич. У силовому відомстві від коментарів утримались.

За словами Ксенії, силовики не назвали себе, але заявили про наявність у них постанови на обшук всієї будівлі. Співробітники «Правової ініціативи» вимушені були віддати всі свої телефони та надати паспорти для фотографування. Обшуки почалися з кабінету, де зберігається інформація.

Нагадаємо. Організація діє з 2000 року на території колишніх радянських республік. Проєкт захищає жертв збройних конфліктів, тортур та гендерної дискримінації. Правозахисники також представляють інтереси потерпілих в Європейському суді з прав людини. Вони широко відомі участю у процесах, пов’язаних з Чеченськими війнами.

«Кримська солідарність» повідомляє, що спеціалісти «Правової ініціативи» також надають допомогу кримськотатарським активістам, затриманим за участь у протесті біля будівлі Верховного суду Росії.