середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Обміну полоненими та перемир’я не буде, якщо Україна не змінить Конституцію – Пушилін

Новини , Новини окупації

Обміну полоненими та перемир’я не буде, якщо Україна не змінить Конституцію – Пушилін

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ватажок фейкової «республіки «ДНР» заявив, що ніякі дії щодо обміну полоненими, перемир’я та інших рішень «нормандської четвірки» не будуть виконані, поки Україна не внесе зміни до Конституції. Він наголошує, що поняття «особливий статус» Донбасу замало і Україна повинна розробити «цілий комплекс законів і угод, в тому числі, поправки до Конституції України».

І наполягає на тому, що Україна повинна це зробити, тому що саме на таких умовах було підписано «формулу Штайнмаєра».

За версією «рупора» Кремля, Дениса Пушиліна «сторони домовилися, що будуть обговорювати всі правові аспекти особливого статусу Донбасу» і зафіксували в підсумковому документі.

Україна наголошує, що сторони домовилися обговорювати «всі правові аспекти Закону про особливий статусу».

Ватажок «ДНР» говорить, що цього недостатньо.

«Вони тим самим звужують поняття особливого статусу до одного закону. А це повинен бути цілий комплекс законів і угод. В тому числі, і поправки до Конституції України», – заявляє «глава» окупованої частини Донбасу.

«Ні обмін полоненими, ні чергове перемир’я, ні інші рішення «нормандської четвірки» не можуть бути реалізовані доти, поки Україна офіційно не опублікує правильний текст комюніке «нормандської четвірки» без спотворень і неузгоджених вставок», – заявив ватажок «ДНР» Денис Пушилін.

Обміну полоненими та перемир’я не буде, якщо Україна не змінить Конституцію – Пушилін

Нагадаємо. Вчора глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія разом з заступником Олександром Корнієнко зареєстрували в парламенті законопроект, яким передбачено пролонгацію закону про «особливий статус» ще на один рік, тому що дія нинішнього завершується 31 грудня 2019 року.

Завтра планується голосування щодо продовження дії закону про «особливий статус» Донбасу на 1 рік, а після Нового року уряд планує розпочати роботу з написання нової версії закону.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі