четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Обміну не буде, поки Україна повністю не зніме обвинувачень з утримуваних – Морозова

Новини , Російська агресія , Новини окупації

Обміну не буде, поки Україна повністю не зніме обвинувачень з утримуваних – Морозова

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Уповноважена з прав людини в ДНР» Дар’я Морозова заявила, що ніякого обміну не буде, поки Україна повністю не очистить утримуваних людей на законодавчому рівні.

Про це вона розповіла в інтерв’ю пропагандистському каналу «Юніон».

За словами Морозової, тепер складнощі у анонсованому обміні виникли через те, що Україна не знімає обвинувачень з бойовиків.

«У 2018 році українська сторона заявила, що не може зняти кримінальні провадження з усіх утримуваних. Вона заявила про 306 осіб і ми дали згоду. Їм змінили запобіжний захід і вони не були процесуально очищені».

Цього разу «влада ДНР» вимагає повністю припинити кримінальне переслідування тих, кого погодили у списках. Тільки після повного очищення стане можливим обмін.

«Поки українська сторона не надасть нам чітких гарантій, що люди, які будуть звільнені, не будуть більше знаходитись під кримінальним переслідуванням, поки не будуть процесуально очищені, обміну бути не може».

Також вона додала, що списки вже погоджено за прізвищами і все готово до старту. І що, як тільки українська сторона надасть офіційні гарантії, обмін відбудеться

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі