середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
НЗФ РФ пригрозили знищити українські позиції у разі, якщо їх не приберуть

Російська агресія , ООС

НЗФ РФ пригрозили знищити українські позиції у разі, якщо їх не приберуть

views65

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Незаконні збройні російські формування, члени яких регулярно помічені у місці, де було здійснено розведення сил і засобів представниками місії ОБСЄ, висунули ультиматум українським військовим. Вони вимагають, щоб ЗСУ повністю ліквідувало позиції, і пригрозили знищенням.

Так, російські найманці, які відкрито знімають позиції ЗСУ з заборонених з моменту оголошення нового перемир’я БПЛА, облаштовуються у місцях, де було проведено розведення сил та засобів, періодично з’являються на покинутих українських позиціях, звинуватили ЗСУ у порушенні мінських домовленостей. За словами російського ставленика Дениса Пушиліна, вони побачили українські траншеї там, де на їхню думку, вони не мають бути.

Зараз вимагають повного знищення траншей і складання за результатами знищення відповідного акту в СЦКК, який має затвердили «при згоді» СММ ОБСЄ.

«Якщо до 22:00 годині 3 вересня 2020 року такий акт мені не буде представлений, буду змушений вдатися до крайнього заходу і, керуючись пунктом «е» Додаткових заходів, з метою недопущення подальших наступальних дій України в частині просування в нашу сторону її позицій і укріплень видати відповідний наказ для підрозділів Народної міліції на знищення траншей і укриттів ЗСУ, дообладнаних або новостворених після підписання 22 липня 2020 року Додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню», – йдеться у заяві ватажка так званої «ДНР» Пушиліна, розміщеній на його особистому сайті.

Він також пообіцяв заздалегідь попередити про час та координати «операції, щоб уникнути людських жертв».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі