п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Новини з окупованих територій: чергова порція фейків

Новини окупації , Політика

Новини з окупованих територій: чергова порція фейків

views122

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Останнє рішення РНБО, де були введені санкції проти Віктора Медведчука, Оксани Марченко та інших осіб, було присвячено також активізації військових дій на лінії фронту на Донбасі. Серед ухвалених рішень РНБО були й таємні, які привели до того, що підконтрольні Росії ЗМІ почали продукувати чергові фейки та антиукраїнську пропаганду.  

Наступного дня після рішення РНБО окупаційна влада так званої «ДНР» повідомила про нібито обстріл під Горлівкою підрозділів російських гібридних військ. Колишній ватажок бойовиків Ігор Безлер, який зараз переховується чи то у РФ, чи то на території окупованого Криму, повідомив про 20 загиблих. Ще один відомий терорист – Ігор Гіркін оприлюднив інформацію про 7 вбитих і приблизно стільки ж поранених. «Офіційні» джерела так званої «ДНР» повідомили про одного загиблого.  

Відразу у декількох пропагандистських ЗМІ з’явилася інформація про те, що 10 тис. російських добровольців можуть дуже швидко прибути на «захист Донбасу», якщо ЗСУ перейдуть у наступ. 

Новини з окупованих територій: чергова порція фейків
скріншот з російських інтернетЗМІ

Про це заявляв Максим Хопін, керівник уральського відділення «Союза добровольцев Донбасса», організації, яку очолює Бородай і яка підконтрольна Владиславу Суркову. Сурков був «куратором» окупованої частини Донбасу.  

Але цікаво, що на сайті самої організації немає жодної згадки про те, що російські «добровольці» кудись збираються. І все це з одного боку схоже на генерування паніки та напруги, а з іншого – на звичайний фейк. Крім того, згадка про 10 тис. «добровольців» виглядає як операція прикриття для кадрових військових РФ. 

Вся ця мілітаристська істерія, що зараз розганяється у пропагандистських ЗМІ, доповнюється повністю безглуздими фейками. 

Наприклад, інформацією про те, що у Слов’янську біля жилих будівель розміщується артилерія. Нічого такого у місті, яке знаходиться у більш ніж 60 км від лінії фронту, немає. 

Новини з окупованих територій: чергова порція фейків
скріншот з сепаратистського інформаційного ресурсу

У російському виданні «РИА Новости» взагалі йде мова про те що ЗСУ не буде захищатися, якщо РФ буде наступати, а броня техніки «пробивається тенісними м’ячиками».     

Новини з окупованих територій: чергова порція фейків
скріншот з російського ЗМІ

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі