понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Новинський буде відповідальним за комітет з реінтеграції Донбасу та Криму

Новини , Російська агресія , Політика

Новинський буде відповідальним за комітет з реінтеграції Донбасу та Криму

views131

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат Вадим Новинський, який входить до «Опозиційного блоку» та є фігурантом бази «Миротворець», увійшов до складу парламентського комітету з прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій на Донбасі та Кримському півострові.

Проект постанови № 2092, який регулює обрання голів різноманітних комітетів у Верховній раді, був затверджений після того, як за нього проголосувало 353 народні депутати.

Нагадаємо, що Вадим Новинський – одіозний олігарх, який не приховує своєї симпатії до Росії, її православної церкви та «руського миру». За часів президентства Віктора Януковича Новинському було надано українське громадянство, а за час перебування в Україні він не раз цитував брехню російських пропагандистів.

У 2018 році, за поширення ідей «руського миру» від імені православної церкви московського патріархату та за неодноразові заклики з пропагандистським характером його було внесено до бази «Миротворець».

«Противник незалежності українського православ’я від РПЦ країни-агресора. Керує і фінансує діяльність, спрямовану на розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Заперечує російську агресію», – зазначається у його анкеті.

Три роки тому Новинському було висунуто звинувачення в участі у незаконному позбавленні волі архієпископа Олександра (Драбинко) та митрополита Володимира (Сабодана). На сьогоднішній день слідство й досі триває.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі