субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Новий канал від Ахметова розпочне мовлення вже у грудні

Новини , Суспільство

Новий канал від Ахметова розпочне мовлення вже у грудні

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Один з найвпливовіших олігархів України Рінат Ахметов, якого позаочі називають найбагатшою людиною України, вирішив, що однієї «Свободи слова Савіка Шустера» на ТРК «Україна» буде мало для того, щоб впливати на українську політику.

Саме тому медіагрупою Ахметова було прийнято рішення дати старт новому простору.

Початок ефірного мовлення інформаційного телеканалу «Україна 24» анонсували у медіахолдингу олігарха Ріната Ахметова. Він повинен з’явитися на блакитних екранах уже в грудні 2019 року.

Старт цілодобового етеру «Україна 24» у грудні 2019 року пройде по всій території України. Трансляція проходитиме кабельними мережами операторів, на супутниковій ОТТ-платформі та платформі Xtra TV.

Наразі політика подання інформації нового каналу знаходяться у детальному опрацюванні, заявили у прес-службі.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 7 листопада через зміну логотипу телеканалу «Ескулап TV» та концепції мовлення переоформила його ліцензію. Відомо, що цей канал належить ТОВ «Аспер 2011», який входить до «Медіа Група Україна».

Про деталі змін на засіданні регулятора мова не йшла. Як зазначив Олександр Ілляшенко, член Нацради, канал «Україна 24» за концепцією буде інформаційним. Вже відомо, що майже 15 годин мовневого етеру на добу будуть складати інформаційні програми.

Медіа-холдинг «Медіа Група Україна» належить до групи «System Capital Management», власником якої є Рінат Ахметов.

Тож, після того, як на практиці вже було доведено вплив телебачення, Ахметов вирішив інвестувати гроші саме сюди. Але чи вийде в нього те, що вдалося «1+1»?

Інвестиції себе можуть виправдати, якщо грошики вкладати в якийсь ненав’язливий, розважальний продукт. Прийшов час коміків, популістів, а не зануд-політиків, які з розумним виглядом розповідають про економіку чи про свою любов до Батьківщини. Тож, поживемо – побачимо.