вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нову справу проти Штепи розслідує не Національна поліція, а Служба безпеки України

Події

Нову справу проти Штепи розслідує не Національна поліція, а Служба безпеки України

views49

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 31 липня, деякі ЗМІ опублікували матеріали щодо нового кримінального провадження стосовно Нелі Штепи. В матеріалах фігурує провадження, яке відкрила поліція. Але в цій історії ще раніше відбулися суттєві зміни.

Дійсно, це провадження було відкрито у травні Слов’янським відділом поліції. І насправді за статтею 121 ч.1 ККУ (Умисне тяжке тілесне ушкодження).

Поліція спочатку не хотіла відкривати цю кримінальну справу, але потім вимушена була відкрити через рішення Слов’янського міськрайонного суду.

Про це «Патріот Донбасу» повідомляв майже два місяці тому, 2 червня.

Мова у справі йде про події 13 квітня 2014 року, коли на трасі Київ-Довжанський, приблизно в кілометрі від Семенівської транспортної розв’язки біля Слов’янська, стався напад терористів на співробітників СБУ. В результаті цього нападу загинув офіцер полтавської Альфи Геннадій Беліченко та п’ятеро службовців було поранено.

Перед самим нападом Неля Штепа була у тому самому місці, спілкувалася з офіцерами СБУ та військовослужбовцями. Що саме вона розповідала тоді співробітникам служби безпеки має встановити слідство. Вона поїхала звідти  приблизно за 10-15 хвилин до нападу.

Наразі ця справа вже перекваліфікована на статтю 258 (тероризм) та передана у слідче управління СБУ у Донецькій та Луганській області.

Про це видання «Патріот Донбасу» вже писало 21 липня.

Прокуратурою Слов’янська був допитаний колишній боєць «Альфи» Андрій Дубовик, який був важко поранений у бою 13 квітня. Наразі він має у справі статус потерпілого.     

Те, що справу було передано, спочатку підтвердили у прокуратурі Слов’янська, а потім – власні джерела у СБУ.