субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нову підозру оголосили народному депутату України Віктору Медведчуку

Андрій Вишнівський


Події

Нову підозру оголосили народному депутату України Віктору Медведчуку

views235

09.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Проросійського політика підозрюють у державній зраді та сприянні тероризму.

Про це повідомив голова Служби безпеки України Іван Баканов, передає пресслужба відомства.

Зазначено, що дії спрямовувалися на підрив енергетичної незалежності держави. Україна опинилася за крок від кризи у питанні енергетики відразу після російського захоплення Донбасу. Вугілля тоді вирішили купувати на світовому ринку.

Країна-агресор і тут не зупинялася, поставивши за мету зірвати плани та перекрити Україні можливості посилити свою енергонезалежність. Через це відбулася змова за посередництва Медведчука із посадовцями України. Ними створилися штучні перешкоди для постачання закордонного вугілля, використовуючи повноваження правоохоронних органів й Національного банку.

Результатом зірваних контрактів стали «віялові» відключення світла в країні.

Крім того, пізніше за сприяння Віктора Медведчука створили схеми для постачання на українські підприємства вугілля з окупованих територій Донбасу.

«Це питання державної зради. І того, як окремі українські політики та високопосадовці в розпал війни грали на стороні Росії, нехтували інтересами України та будували спільні з терористами «схеми». Моє чітке переконання – ці люди мають понести заслужене і законне покарання за ту шкоду, яку вони завдали державі. Тому що їхні дії – це підрив енергетичної незалежності України», – зауважив Голова СБУ.

Бакановим та Венедіктовою оприлюднені записи підтвердження, що «вугільна схема», яка цікавила Російську Федерацію, справді існувала. Підтверджено також участь самого підозрюваного. Він спілкувався з російською владою для реалізації планів.

«Зокрема, за посередництва наближеної до Медведчука особи (бізнесмена С.Кузяри) на окупованій території було обрано 2 фактично не працюючі вугільні підприємства. Їхніми керівниками призначено представників «Л/ДНР», їм відкрито банківські рахунки та укладено з ними договори на постачання вугілля», – йдеться у повідомленні.

З ватажками бойовиків ці питання теж вирішувались. А загалом на понад 200 тисяч гривень терористів за час функціонування схеми вдалося профінансувати.

За словами очільника СБУ слідство наразі продовжується, а правоохоронці володіють достатньою кількістю доказів незаконної діяльності.

Коментарi (1)

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"