вівторок, 17 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Новоросія» розділила Москву на 2 табори в «День єднання»

За кордоном , Новини , Суспільство

«Новоросія» розділила Москву на 2 табори в «День єднання»

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Москві проходять відразу 2 «Російських марши», які проводяться з нагоди Дня народної єдності. 4 листопада в Росії завжди святкується «День єдності» та проводяться урочисті марші, але у зв’язку з різними поглядами на війну, яку розв’язала РФ на Донбасі, вже п’ятий рік поспіль проводиться відразу 2 дві ходи…

Один з маршів проходить в Любліно. Заявку на хід спочатку подавали представники націонал-демократичних рухів, але влада її відхилила. Цю ж акцію вдалося узгодити Асоціації народного опору (АНС). За оцінкою «МБХ-медіа», на початок маршу число учасників становило близько ста чоловік. Натомість, на акції дуже багато журналістів, а в оточенні стоять кілька сотень поліцейських.

Ще один «Русский марш» почався біля станції метро «Жовтневе поле». Його організаторами є «Постійно діюча нарада національно-патріотичних сил Росії» (НПСР). Саме тут, на відміну від традиційного маршу, звучать гасла на підтримку «Новоросії» та «Русского мира» в Україні.

Два паралельних «Російських марши» проходять у Москві з 2014 року: через війну на Донбасі частина націоналістів виступила на підтримку ідей «Новоросії» і «Русского мира», а друга частина людей – категорично проти гібридної війни, яку розв’язала Російська Федерація на сході України. Організатори обох акцій вважають, що, якщо об’єднати марші, то розбіжності між учасниками можуть призвести до серйозних сутичок між учасниками.