понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Новоросія» розділила Москву на 2 табори в «День єднання»

За кордоном , Новини , Суспільство

«Новоросія» розділила Москву на 2 табори в «День єднання»

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Москві проходять відразу 2 «Російських марши», які проводяться з нагоди Дня народної єдності. 4 листопада в Росії завжди святкується «День єдності» та проводяться урочисті марші, але у зв’язку з різними поглядами на війну, яку розв’язала РФ на Донбасі, вже п’ятий рік поспіль проводиться відразу 2 дві ходи…

Один з маршів проходить в Любліно. Заявку на хід спочатку подавали представники націонал-демократичних рухів, але влада її відхилила. Цю ж акцію вдалося узгодити Асоціації народного опору (АНС). За оцінкою «МБХ-медіа», на початок маршу число учасників становило близько ста чоловік. Натомість, на акції дуже багато журналістів, а в оточенні стоять кілька сотень поліцейських.

Ще один «Русский марш» почався біля станції метро «Жовтневе поле». Його організаторами є «Постійно діюча нарада національно-патріотичних сил Росії» (НПСР). Саме тут, на відміну від традиційного маршу, звучать гасла на підтримку «Новоросії» та «Русского мира» в Україні.

Два паралельних «Російських марши» проходять у Москві з 2014 року: через війну на Донбасі частина націоналістів виступила на підтримку ідей «Новоросії» і «Русского мира», а друга частина людей – категорично проти гібридної війни, яку розв’язала Російська Федерація на сході України. Організатори обох акцій вважають, що, якщо об’єднати марші, то розбіжності між учасниками можуть призвести до серйозних сутичок між учасниками.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі