п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Новий бойовий безпілотник ACE ONE представлено в Україні

Андрій Вишнівський


Новини , Технології

Новий бойовий безпілотник ACE ONE представлено в Україні

views519

16.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Презентація літального апарату відбулася на виставці Зброя та безпека у столиці.

Про це повідомляє Укрінформ. 

«Таких безпілотників ні в Україні, ні у світі ще не було. У своєму класі бойових безпілотників, які можуть переносити озброєння до 1 тонни – ACE ONE  – це №1. Він розроблений на основі новітніх технологій – Stealth. Завдяки цьому, а також своїй формі плоского крила, безпілотник фактично невидимий для радарів і його складно обчислити. Швидкість ACE ONE наближена до надзвукової. Це 1000 км/год. Управління здійснюється за допомогою системи штучного інтелекту, яка може управляти роєм таких безпілотників», – повідомив конструктор та керівник проєкту Олександр Лось.

Інший співкерівник даного проєкту Володимир Усов зауважив, що за допомогою цього БПЛА захищатиметься український повітряний простір.

«Якщо, наприклад, на територію України залетить безпілотник-розвідник, ACE ONE, який значно швидший і могутніший за всіма характеристиками, зближується з ним і знищує його. Також ACE ONE використовується для швидкого ривка на територію противника, виконання операції і повернення на наземну станцію», – наголосив він.

Над розробкою ACE ONE працювало понад два десятки українських вчених, які представляють авіакосмічну галузь.

Коментарi (0)