четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нові «жахалочки» кремлівської пропаганди

Російська агресія , Новини окупації

Нові «жахалочки» кремлівської пропаганди

views129

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За повідомленням так званого «управління народної міліції ДНР» в Збройних Силах України вже складено «прайс-лист», за яким бійцям будуть платити «премії» ― по 7000 гривень за вбивство одного проросійського бойовика. Таку інформацію відразу ж розповсюдили проросійські ЗМІ, як завжди, не розібравшись у правдивості цієї новини та ще й додавши чогось свого…

У повідомленні було вказано, що нібито начальник Генерального штабу ЗСУ особисто встановив такі «премії» та віддав наказ розіслати відповідні телеграми-розпорядження в підрозділи ОСС.

Як вважають російські пропагандисти, аби заробити більше грошей, українські бійці значно збільшили кількість обстрілів та гатять навіть по цивільних об’єктах.

До того ж, в так званому «управлінні народної міліції ДНР» розповідають, що найжадібнішими до грошей є «азовці», які заради цих «премій» одразу ж пішли в наступ і потрапили в бойове зіткнення, внаслідок чого бійцям «Азову» вдалось захопити кількох полонених. Проте найстрашнішим є те, що «націоналісти» вбили та спотворили тіло одного із проросійських бойовиків. Це і є прямим доказом, що їх вбивають винятково за «премії».

Нові «жахалочки» кремлівської пропаганди

Всю цю нісенітницю транслювали десятки російських інтернет-ЗМІ. До того ж, деякими кремлівськими ресурсами повідомлялось, що українським військовим оплачують за збиті «безпілотники» СММ ОБСЄ, що є відвертою брехнею. Тому що інциденти з БПЛА ОБСЄ зафіксували лише зі сторони російських бойовиків, котрі вели вогонь та збили літальні спостережні апарати.

Вся ця «історія-жахалочка» ― це не що інше, як традиційний кремлівський фейк та маніпулювання фактами.

Загалом, премії та їхній розмір своїм наказом визначає Міністр оборони України. І саме ним 20 серпня з нагоди Дня Незалежності України було підписано наказ про видачу премій військовослужбовцям ЗС України. Вони одержали 1000 гривень, а ті, хто знаходиться на завданні в зоні ООС ― 2000.

Військові фінансисти Генерального штабу ЗСУ з пропагандистського «повідомлення» просто посміялися. Але ж, проблема в тому, що багато хто вірить в таку безглузду інформацію, яку поширюють проросійські ЗМІ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі