середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нові ракетні катери для ВМС України розроблять британські конструктори

Події

Нові ракетні катери для ВМС України розроблять британські конструктори

views111

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Проектування суден британською промисловістю для України передбачене меморандумом, який було підписано між двома країнами.

Про це повідомив аташе з питань оборони посольства Великої Британії Тім Вудз, передає Укрінформ.

«Ці ракетні катери проєктують спеціально для України, тому вони будуть оригінальними і матимуть довжину орієнтовно від 50 до 65 метрів, що забезпечуватиме швидкість у 40 вузлів. І на них планують встановити артилерійські системи та ракети. Це залежить, зокрема, від того, які ракети потрібно. А це можуть бути ракети малої або великої дальності. Саме це питання наразі розглядають британські компанії», – заявив він.

Як підкреслив представник дипломатичного відомства, перші чотири одиниці техніки будуть зроблені на території Британії. Українські конструктори зі свого боку будуть спостерігачами та вчитися.

Щодо другої частини конструювання, вона відбуватиметься в Україні. Для наших представників галузі та морських сил це має стати гарним уроком. Завдяки цьому будуть перевірені здібності кораблебудування.

«Інша опція, яку ми вивчаємо, яка ще не сформалізована, це – спільне проєктування бойових кораблів британської промисловості з українським проєктним бюро у Миколаєві», – зазначив Вудз.

Роботи над першим катером можуть розпочатися на початку 2022 року.

Нагадаємо. На тижні стало відомо, що США в рамках військової допомоги передадуть Україні два катери з озброєнням.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі