субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нові кадрові перестановки Кабміну від партії «Слуга народу»

Політика

Нові кадрові перестановки Кабміну від партії «Слуга народу»

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На сьогоднішньому засіданні фракція «Слуга народу» обговорювала питання перестановки в Кабінеті міністрів. Кого звільнять, кого призначать і кого куди переведуть?

Найближчим часом Верховна Рада розгляне питання про призначення нового віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Вадима Пристайка звільнять з посади і він поїде працювати послом України у Великій Британії.

Про це в розповіла народний депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук «РБК-Україна».  

За її словами, під час сьогоднішнього засідання фракції дійсно обговорювалося питання відставки Пристайка. На його посаду планують призначити Ольгу Стефанишину, яка є генеральним директором урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Верещук сказала, що призначення будуть скоро.

«Не думаю, що ці призначення затягнуться, інакше ми б їх не обговорювали сьогодні на засіданні фракції… Знаю, що Вадим Пристайко поїде працювати послом в Лондон», – сказала вона.

Раніше про призначенні Стефанишиної говорив народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура, який повідомив, що «фракція підтримала практично одноголосно».

Заступниця голови фракції «Слуги народу» Євгенія Кравчук підтвердила інформацію про призначення Пристайко на нову посаду.

«Нам повідомили, що Вадим Пристайко буде відряджений для роботи послом України у Великобританії. Це з одного боку втрата для Кабміну, але ми змушені піти на це, з огляду на трансформації, які відбуваються в Євросоюзі. Україні в Британії потрібен потужний посол, який зможе налагодити ефективну комунікацію з урядом для забезпечення підтримки нашої країни в проведенні реформ і захисту суверенітету», – сказала вона.

Крім того, на засіданні визначилися з посадою міністра культури. Посаду отримає колишній керівник холдингу «1+1» та народний депутат Олександр Ткаченко.

Посаду голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, яку зараз обіймає Ткаченко, отримає нардеп Микита Потураєв.

На посаду керівника новоствореного Міністерства екології монобільшість висунула Романа Абрамовського. Його кандидатуру підтримали мажоритарники та голови комітетів. Він був заступником міністра енергетики та захисту довкілля України.

На вакантну посаду у Конституційному суді від Ради фракція висунула та підтримала кандидатуру Віктора Кичуна – це доцент кафедри конституційного права України Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого.

Голосування у парламенті за призначення всіх кандидатів відбудеться у другій половині цього тижня.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі