середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нове депутатське об’єднання планує криміналізацію покупки секспослуг, а злочинець – покупець

Новини , Суспільство , Політика

Нове депутатське об’єднання планує криміналізацію покупки секспослуг, а злочинець – покупець

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Новостворене об’єднання депутатів «Цінності. Гідність. Сім’я» виступить за запровадження кримінальної відповідальності за секспослуги. Як приклад хочуть взяти шведську модель, при якій злочином вважається покупка секспослуг, а не продаж.

Про це розповів нардеп від «Слуги народу», співголова об’єднання «Цінності. Гідність. Сім’я» Святослав Юраш в інтерв’ю виданню «Букви».  

Нардеп від провладної партії «Слуга народу» говорить, що існуюча в Україні система, яка забороняє проституцію, не працює. Тож потрібно підійти до цієї проблеми більш рішуче. І це стане першою ініціативою об’єднання, до складу якого увійшли понад 300 народних обранців від усіх груп та фракцій.

«А найперша наша ініціатива стосуватиметься проституції. Бо теперішня українська система, яка нібито забороняє проституцію, показує все, крім результативності. Коли друзі-іноземці розповідають мені, що на Хрещатику є квартири, біля яких стоять поліціянти, а всередині яких — бордель, я розумію, що ця система лицемірна без жодних меж», — заявив Юраш.

Він вважає, що Україну може врятувати у цій ситуації приклад Швеції, і говорить, що нове об’єднання запропонує відповідну модель, при якій відповідальність несе не той, хто надає секспослуги, а той, хто ними користується. За його словами, саме вона показує втішні результати.

Водночас він розуміє, що для українських реалій потрібно буде адаптувати шведську версію, а потім вже втілювати.

«Чи можна її втілити в цьому ж вигляді в Україні? Не впевнений, вестимемо переговори, щоб уберегтись від помилок, про які часто раціонально кажуть наші опоненти. Але дискусію ми започаткували. Проституція є, по суті, торгівлею людьми — а з цим треба боротись», — сказав він.

Нагадаємо. Президент Володимир Зеленський та його партія «Слуга народу» обіцяли легалізувати ринок інтимних послуг, гральний бізнес і канабіс. Зараз йде мова про боротьбу з проституцією у новому форматі, а напередодні новий глава Національної поліції Ігор Клименко заявив, що українське суспільство не готове до легалізації легких наркотиків та проституції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі