четвер, 24 червня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нова українська радіолокаційна станція успішно пройшла випробування

Cіпратов Роман


Новини , Озброєння та техніка

Нова українська радіолокаційна станція успішно пройшла випробування

views273

11.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Радіолокаційна станція 80К6КС1, яка розроблена Казенним Підприємством «Науково-виробничий комплекс Іскра», успішно пройшла державні випробування.

 

Про це повідомляє прес-служба Державного концерну «Укроборонпром».

 

Як інформує підприємство, майже три місяці тривали випробування за програмою, затвердженою Міністерством оборони України. За результатами випробувань рекомендовано прийняти РЛС на озброєння ЗСУ, а також організувати серійне виробництво цієї техніки.

 

«Унікальність 80К6КС1 полягає у побудові передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використанні технологій цифрових антенних решіток, реалізації на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, які працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами», ‒ йдеться у повідомленні.

 

Відзначається, що основне призначення нової радіолокаційної станції ‒ виявлення та супровід повітряних об'єктів у зоні огляду, вимірювання їхніх координат і швидкості.

 

Ця РЛС є продовженням лінійки радарів типу 79К6 і 80К6 і здатна ефективно діяти у складі зенітних ракетних комплексів, які є на озброєнні ЗСУ та низки іноземних армій, підкреслили у прес-службі Концерну.

 

Коментарi (0)