понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нова методичка: Переселенцям пропонують подати позов до Порошенка за втрачене майно

Суспільство , Переселенці , Політика

Нова методичка: Переселенцям пропонують подати позов до Порошенка за втрачене майно

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Людям, які поїхали з окупованого Донбасу і втратили майно через агресію РФ та розв’язану Росією війну на території України, телефонують юристи і пропонують подати позови до п’ятого президента Петра Порошенка за втрачене майно.

Про це розповіла нардепка «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар в інтерв’ю «Цензор.НЕТ».  

Вона підкреслила, що люди, які телефонують внутрішньо переміщеним особам, називають себе адвокатами і пропонують допомогу у тому, щоб подати позов проти Порошенка з вимогою компенсації.

«Зараз пішов цікавий тренд. Ось що нам розповідають переселенці, які внаслідок війни втратили свої будинки: їм телефонують різні юристи, представляються адвокатами і пропонують подати позови до Порошенка за втрачене майно. З вимогою компенсації за завдані збитки», – зазначила вона.

Сюмар наголошує, що це новий масштабний план ФСБ, який розроблений для того, щоб зняти відповідальність з Росії за те, що відбувається на сході України та в окупованому Криму. Таким чином, через позови до влади того часу вони намагаються перенести розмову у внутрішній український дискурс.

«Це ж дуже прецедентна історія. І це штовхання суспільства в дискурс про громадянську війну. Мовляв, розбирайтеся з цим всім виключно всередині в себе. І це при тому, що говорити про російсько-українську війну в нас досі не заведено. … питання ж не тільки в тому, що відбувається в Донецькій і Луганській областях та в Криму. Це величезна експериментальна гібридна війна, коли експерименти проводять у нас у голові. Їх проводять над українським суспільством як таким», – наголосила нардепка.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі