п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нова хвиля мобілізації в рф: у ГУР МО оцінили загрозу для України

Наталя


Російська агресія , Події , Українська армія

Нова хвиля мобілізації в рф: у ГУР МО оцінили загрозу для України

views132

23.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

У разі мобілізації ще 500 тисяч росіян, у країни-агресора виникнуть проблеми з їх забезпеченням. 

Про це повідомив заступник начальника ГУР МО генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю "Укрінформ".

За його словами, мобілізовані росіяни залишаються вкрай невмотивованими і погано озброєними.

"Чисельність частин та з’єднань територіальних військ росії нам відома. І основне, такою інформацією володіє наш Генеральний штаб і враховує це при плануванні наших дій. Не варто лякати наших людей цими цифрами 300 тисяч, 500 тисяч… Є  ще багато факторів - озброєння, моральний дух…", – акцентує Скібіцький.

Він наголошує, що чимало росіян не хочуть воювати і намагаються потрапити назад додому.

"Ті, які стоять на першій лінії, воювати не хочуть, не хочуть йти в наступ, багато з них намагається себе покалічити або отримати легке поранення, щоб вже не повертатися на фронт. Більшість каже, що як тільки закінчиться контракт, покине позицію і піде додому. Втім, їх ніхто уже не питає", – каже він.

Заступник начальника ГУР також наголошує, що росія, яка вже має проблеми із забезпеченням війська, навряд зможе надати зброю тисячам мобілізованих.

"Зброї на підрозділи, які зараз формуються, недостатньо. Росіяни не виробляють її стільки, скільки втрачають. Москва почала знімати техніку і озброєння зі зберігання, з арсеналів, але воно стоїть теж 30 років і більше, потребує ремонту, обслуговування, й ми це знаємо. Скажімо, по 2-й дивізії 1-її танкової армії. Вони мали закінчити бойове злагодження ще першого грудня, а закінчили першого січня. Тобто, цілий місяць чекали, щоб дивізію укомплектували озброєнням, якого зараз у виробництві немає. У разі додаткового відмобілізування  500 тисяч осіб виникнуть ще більші проблеми з їх забезпеченням. Крім того, ви ж розумієте, який це колосальний навіть для росії ресурс і наскільки це негативно впливає на економіку російської федерації, адже це в основному працездатне населення", – каже він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі