субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нова голова ОБСЄ заявила, що конфлікт на Донбасі – серед головних тем

Політика

Нова голова ОБСЄ заявила, що конфлікт на Донбасі – серед головних тем

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 1 січня 2021 року Швеція, яка починає річне головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі, зосередиться на захисті європейського порядку безпеки, вирішенні тривалих конфліктів та зміцненні демократії й гендерної рівності.

Про це повідомляє пресслужба ОБСЄ.

«Тривалі конфлікти і кризи в регіоні ОБСЄ, як-от ситуації, що ми спостерігаємо в Білорусі, Україні і навколо неї, а також зростання напруженості навколо Нагірного Карабаху, вимагають постійної і загальної уваги з боку нашої організації. Це, очевидно, буде в нашому порядку денному на початку року», – заявила нова голова Організації, міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде.

Також, вона пообіцяла 14 січня детально презентувати програму дій Постійній раді ОБСЄ.

Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі зазначила, що свій перший закордонний візит як очільниця ОБСЄ Анн Лінде планує здійснити до України.

«Символічно, що свій перший закордонний візит у новій якості Анн Лінде планує здійснити саме до України. Очікуємо на неї в Києві вже цього місяця. Розраховуємо, що цей візит буде важливою нагодою Діючій голові ОБСЄ побачити на власні очі наслідки триваючої збройної агресії та тимчасової окупації Російською Федерацією частин території України», – повідомила у фейсбуці Українська делегація у ТКГ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі